.

.

Colcolo Цртање Цевка со можност да биде продолжен Accs Телескопски Водоотпорен Цилиндар Дела Превозникот Складирање Носителот Кутија за Постер Слика Сликарство Докуме

Colcolo Цртање Цевка со можност да биде продолжен Accs Телескопски Водоотпорен Цилиндар Дела Превозникот Складирање

евалуација:

DEN 671.76
Од стока
Во магацинот

Висок квалитет разноврсна дизајн со можност да биде продолжен цевка со носи справи и рамо шари.Тешко ЈП пластика и прилагодливи на рака.Преносни и издржливи.Со можност да биде продолжен.Цевка должина може да биде продолжен од 77cm да 135cm. (приближно).Ова портфолио цевка доаѓа со рамо, рака и го носат рачка за лесно носење.На teletubes се направени од силна црна пластика со безбедни капаци.Силна разноврсна цртање цевка која е популарна помеѓу уметници и planners.Обезбеди голема складирање решение за постери, цртежи, уметнички дела, вредни документи итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи