.

.

RC1206JR-0782RL - Фиксна 2-Игли SMD 1206 (100 Парче Многу)

RC1206JR-0782RL - Фиксна 2-Игли SMD 1206 (100 Парче Многу)

евалуација:

DEN 1365.60
Од стока
Во магацинот

1206 Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна Отпорник. (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.

Детални спецификации

Додатоци на производи