.

.

Amphenol КО-142BNCX200-002 RG142 Висока Темп Коаксијален Кабел, BNC Машки да се Машки, 2', Црна

Amphenol КО-142BNCX200-002 RG142 Висока Темп Коаксијален Кабел, BNC Машки да се Машки, 2', Црна

евалуација:

DEN 506.88
Од стока
Во магацинот

Целосно се собраа Amphenol RG142 BNC Машки да BNC Машки Коаксијален Кабел.Воено-одделение RG142 B/U 50 Ohm coax со двојна 96% плетенка покриеност.Отпорност исти Amphenol бренд BNC конектори пре-инсталиран.Висока температура FEP кабел јакна обезбедува одлична отпорност на пламен.

Детални спецификации

Додатоци на производи