.

.

LCF Бања Седиштето Висина Прилагодливи Алуминиум Виткање Безбедност Бања Стол Не се Лизга Туш Седиште Бремена Жена Туш Стол Максимална Корисникот Тежина 100kg

LCF Бања Седиштето Висина Прилагодливи Алуминиум Виткање Безбедност Бања Стол Не се Лизга Туш Седиште Бремена

евалуација:

DEN 2008.80
Од стока
Во магацинот

❤Да зачувате Простор : Удобен и свитлива, нема простор е окупиран кога не е во употреба. ❤Издржлив Дизајн : Трајни поларните удар технички седиште, удобно мат и не се лизга главата, лесни туш стол за лесно патување или за складирање. ❤Ергономски Дизајниран : Опремени со ергономски мозоци дупки за да се обезбеди непречено дренажа и намалување на лизгање или pooling на вода. ❤За Луѓето : на Стари лица со пречки во развојот, повредени и други луѓе кои сакаат да седат во бања може да се користи бањата. ❤Не се лизга и Силна : Не се лизга нозете на бања столче обезбеди максимална стабилност и стабилен седиште.

Детални спецификации

Додатоци на производи