.

.

ABOOFAN 4 Поставите DIY ЕВА Tote Торба Ткаење Чанта Шарени Кошница Печ за Шиење Кеси Занаети Материјал за Предучилишно Градинка Дома (Случаен Боја), ноќта на Вештерките Дек

ABOOFAN 4 Поставите DIY ЕВА Tote Торба Ткаење Чанта Шарени Кошница Печ за Шиење Кеси Занаети Материјал за Предучилишно

евалуација:

DEN 816.00
Од стока
Во магацинот

Погодна за рачно класи, родител - дете интеракција, деца подарок, итн.Сет вклучува мали пластични игла, носење на јаже и да го поставите на печ рака додатоци.Оваа уметност и занаети комплет за шиење ги поттикнува децата да се користи својата имагинација, да научи практични вештини и да се изгради доверба и пријателство.Лесно DIY шарени рака tote торба.родители - деца интерактивни комплет за домот и децата во предучилишните проект.На ткаење кофа торба може да се одржи мали предмети како што се бонбони, закуски, мали пешкири.

Детални спецификации

Додатоци на производи