.

.

WZYQ Мода Pendantjewelry Куче Бренд Birthstone Cremation Сувенири Ѓердан Пепел Pendant-декември

WZYQ Мода Pendantjewelry Куче Бренд Birthstone Cremation Сувенири Ѓердан Пепел Pendant-декември

евалуација:

DEN 619.20
Од стока
Во магацинот

Оваа деликатна ќе ги зачувате спомените на вашите најблиски и да ви донесе удобност Чува блиску до срцето каде и да сте, не само како decorationbut исто така како одличен начин за да ја одбележат вашиот сакан ones With овој висок квалитет cremation pendantyou никогаш не ќе го изгуби вашите спомени.ИСКЛУЧИТЕЛНА WORKMANSHIPMade на Премија Одделение од Нерѓосувачки Челик, pendant &синџир никогаш нема да рѓа ги кородираат, ' рѓа или дамка.Заварување изработка на синџирот прави сигурни дека никогаш не ќе го изгуби вашите спомени.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК со Едноставен и деликатна е совршен подарок за вашето семејство и пријатели се Подготвени за давање на подарок и направи на најдобар впечаток A thoughtful присутни за семејството и пријателите.Christmas Birthday Anniversary Thanksgiving Нова Година е Ден за да се негува најблиски.Прекрасен сувенири и меморијални споменици се идеални за секогаш сеќавајќи се на вашите најблиски и секогаш имајќи вашите најблиски.

Детални спецификации

Додатоци на производи