.

.

AC Кабелот за Напојување (3 Prong) - 15 Метри, Бело - Премиум Квалитет Бакар Челичното Јадро - Компјутер, Медицински, Сервер и на Десктоп - NEMA 5-15 да C13 / IEC 320 - УЛ Наведени Моќ К?

AC Кабелот за Напојување (3 Prong) - 15 Метри, Бело - Премиум Квалитет Бакар Челичното Јадро - Компјутер, Медицински,

евалуација:

DEN 299.28
Од стока
Во магацинот

Совршен За : AC Кабел овозможува дискретна, ниска профил конекција за подолг рок инсталации - може да се користи како замена кабелот за напојување за различни уреди.Тип на врска : САД 3 prong кабелот за напојување со машки конектор дека приклучоци во стандарден излез, додека женски конектор придава на уредот е моќ кабел.Премиум Изградба : Бела, 15ft моќ Кабел со заштитените бакарна жица јадро, 10a, тешки 18 awg, оценка - 300v.Совршен За : Високи перформанси AC Кабел идеален за Компјутери, печатари, скенери, таванот монтирани проектори, и на ѕид монтирани Телевизори & монитори.Обезбедување на квалитет : УЛ Наведени и Вклучува НИ производители гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи