.

.

Rexnord ZT72204 Се До Блок, Леано Железо, Царинење Печат, Regreasable, Не-Проширувањето, Поставете Заклучување со Завртки Јака, 2-1/4 Окно, 13/16 Слот Ширина, 4-1/2 Меѓу Рамки

Rexnord ZT72204 Се До Блок, Леано Железо, Царинење Печат, Regreasable, Не-Проширувањето, Поставете Заклучување

евалуација:

DEN 451.20
Од стока
Во магацинот

Стандард-должност се монтирани сферични ролери лого со take-up блок домување.Леано железо за ригидност и вибрации амортизацијата со боени за отпорност на корозија.Поставување заклучување со завртки јака за безбедна прилог на вратило.Царинење печат за отпорност на загадувачи.Максимална ротациона брзина на 3,650 вртежи во минута.

Детални спецификации

Додатоци на производи