.

.

Музика Постелнина, Полна/Кралицата Големина Bedspread/Coverlet Сет, Мелодија Тематските, Црни и Бели Девојки и Момчиња Постелнина, 3 ЕЕЗ,

Музика Постелнина, Полна/Кралицата Големина Bedspread/Coverlet Сет, Мелодија Тематските, Црни и Бели Девојки

евалуација:

DEN 1293.60
Од стока
Во магацинот

Направен во Турција од Висок Квалитет на турски Cottons. 65% Памук, 35% Pollycotton.Објектот е quilted ткаенина ви овозможува да го користите, исто така, како Ватенка или Bedspread сет за цела Сезона.Погоден за Сите во текот на Годината : за да се загрее, но не и премногу тешка.Компјутеризирана Quilting : прави го крои непречено, во ред, и компактен, која го спречува тоа од распаѓа со текот на времето и осигурува мие добро.СЕТ ВКЛУЧУВА : 1x Bedspread/Coverlet, 2x Перница Случај.ДИМЕНЗИИ : Bedspread/Coverlet : 200x220cm 78x86 инчен / Перница Случај : 50x70cm 20x28 инч.Машина Перат : Машина за миење на 40 степени.

Детални спецификации

Додатоци на производи