.

.

Оклоп Сите Масло Истури Мат (30 x 59), Премија Абсорбента Масло Подлога – Обновливи/Трајни/Водоотпорен – Содржи Течност, ја Штити Гаража Кат Површина (САД Направен)

Оклоп Сите Масло Истури Мат (30 x 59), Премија Абсорбента Масло Подлога – Обновливи/Трајни/Водоотпорен – Содржи

евалуација:

DEN 527.76
Од стока
Во магацинот

ВОДООТПОРЕН ПОДЛОГА, се ЛИЗГА-ОТПОРНИ (ВКЛУЧУВА ДВОЈНО ДВОСТРАНО ЛЕНТА) : Го водоотпорен слој запира моторно масло, течност, бензин, coolant, и го спречува овие течности од впива преку штета или дамки на површината подолу.Нашите мат е дизајниран да ги заштити вашите гаража кат површина од скапи дамки.Долниот слој се карактеризира со течни врзани водоотпорен подлога направена од полиолефин.АБСОРБЕНТА МАТЕРИЈАЛ СТАПИЦИ SPILLS, (ШТИТИ ПОВРШИНАТА) : Оклопот Сите Масло Истури Мат стапици и ги содржи хаос!Патентирана Drymate материјал апсорбира и ги содржи течности и фитили далеку влага.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Кога вашиот масло мат добива валкани, едноставно чистење со сапун, цевка исклучување и висат сува.

Детални спецификации

Додатоци на производи