.

.

Точно 500g Калибрација Тежина OIML Класа М2 се Користи за Дигитална Вага - Дигитален Грам Скала 500WGT

Точно 500g Калибрација Тежина OIML Класа М2 се Користи за Дигитална Вага - Дигитален Грам Скала 500WGT

евалуација:

DEN 1668.00
Од стока
Во магацинот

500 Грама.Добар материјал и изработка : челик изградба на калибрација тежина со хром позлатен заврши за добро стабилност, отпорност на корозија, и ниска магнетни подложност, добри и квалитетни и издржливи.Удобен и лесен за употреба : оваа група на скала калибрација тежина е добар избор за одржување на вашата прецизност скала калибриран и точни.Широк погоден повод : костим за општи лабораторија, трговски, едукативни користите и така натаму.Станот врвот овозможува за редење.

Детални спецификации

Додатоци на производи