.

.

Телефон Кабелот Detangler,LOVK 2 Пакет 13Ft Uncoiled / 2Ft Извиткани Телефонска Слушалка Кабелот со 2 Пакет 360 степени Ротирачки Земјени Кабел Detangler Вртливата Кабелот Untangler Фиксен ?

Телефон Кабелот Detangler,LOVK 2 Пакет 13Ft Uncoiled / 2Ft Извиткани Телефонска Слушалка Кабелот со 2 Пакет

евалуација:

DEN 311.52
Од стока
Во магацинот

Телефонската линија detangler автоматски да се ротира 360 степени за ефикасно спречување на вашиот извиткани handset кабелот од се испреплетени и збркана, а вие не ќе се чувствувате фрустрирани со заплетка мозок, да направите вашиот телефон да канапи метежот слободни, стоп untangling извртени телефонски кабли.Се однесува на семејството фиксен телефон, RJ11 plug 4 P4 C, не се однесува на VOIP телефон , не одговара за RJ45 модуларен приклучок.Телефонската слушалка кабелот за напојување е добро да долги комуникација за вашето биро телефон или канцеларија телефон.Едноставно приклучете во телефонски кабел detangler помеѓу телефонска слушалка и мозок, а и не сте подготвени да се метежот слободни телефон кабелот.

Детални спецификации

Додатоци на производи