.

.

Моќен пример, перење на садови Метал Перење Влошки Сет на 5 - го Отстранува Маст, Масло Целосно од Чинии, Чаши, Стакло, Печење Tins - Долготрајни!

Моќен пример, перење на садови Метал Перење Влошки Сет на 5 - го Отстранува Маст, Масло Целосно од Чинии, Чаши,

евалуација:

DEN 42.72
Од стока
Во магацинот

НЕМА НЕРЕД!Лесно да се отстрани тврдоглави дамки од лонци, тави, садови и садови.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : за Перење валкани садови е бриз со овој Метал Перење Подлога Сет!.СЕКОГАШ СВЕЖИ : Исплакнете-свежо технологија гарантира дека вашите сунѓерот перење влошки нема да мирис.ЦЕЛ 2 И ДА ДОБИЕТЕ 10% ПОПУСТ! : Купи 2 или повеќе и да добиете 10% Попуст во Текот на Исходот.Само внесете Купони законик 2 VXKW74 T да добиете 10% попуст на вашите вкупната куповна цена.

Детални спецификации

Додатоци на производи