.

.

KS К-БУРА CP200 Слушалка Компатибилни Слушалки со Motorola Воки Токи CLS1110, CLS1413, CLS1450, GP88, RDM2070D, VL50, G Форма, СТП Материјал, Црна

KS К-БУРА CP200 Слушалка Компатибилни Слушалки со Motorola Воки Токи CLS1110, CLS1413, CLS1450, GP88, RDM2070D,

евалуација:

DEN 360.00
Од стока
Во магацинот

☆ Слушалката се направени од издржлив СТП материјал. ☆ Со ова радио слушалка што вклучува state-of-the-art, во согласност PTT микрофон, тоа е полесно од кога и да го користите вашиот радио уред за hands-free комуникација – Без дисторзија, намалување или фреквенциски скокови. ☆ Воки токи слушалка со микрофон G форма клип уво; полицијата слушалка удобно се вклопуваат во ушите без капки за долго време удобно носење. ☆ Компатибилен со Motorola CP150 CP200 GP88 GP300 GP2000 CLS1413 RDM2020 Воки Токи и слично. ☆ 2 на овој начин радио слушалка што е компатибилна со Motorola Радио.НЕ се РАБОТИ ЗА Kenwood Радио и Midland Радио.

Детални спецификации

Додатоци на производи