.

.

C2D РАДОСТ Ткаени Најлон Рака Компатибилен со Garmin Forerunner 920XT Бендови Замена Додаток

C2D РАДОСТ Ткаени Најлон Рака Компатибилен со Garmin Forerunner 920XT Бендови Замена Додаток

евалуација:

DEN 551.52
Од стока
Во магацинот

ИСКЛУЧИТЕЛНО МЕКА НАЈЛОН ТКАЕНИ ДИЗАЈН : Дише & 0.03 lb лесни да ви даде најдобри носи искуство за вашиот Garmin се види како времето одминува.ОРИГИНАЛНИОТ ДВЕ-ТОН ПЛАСТИЧНИ ГКЛ ДИЗАЈН : Беспрекорна натпревар forerunner 920 XT се види со бојата и линијата, се додавање на екстра поени до вашите лични слика.МОДЕРЕН ЦЕЛОСНА СВЕТЛА СЈАЈНИ ЗАТВОРАЧ : Нагласи бендот направи forerunner 920 XT види изгледа повеќе едноставен, но модата.ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ КОНЕКТОР СТРУКТУРА ДИЗАЈН : 2 конектори цврсто поврзување на вашиот види, лесно да се заклучи и полетување.ГАРАНТИРА : 6-Месеци гаранција, ви овозможува услуги или замена ако има било кој квалитет на прашањето.

Детални спецификации

Додатоци на производи