.

.

LXD Бања Столици,Водоотпорен Туш Стол Бања Седиштето | со Поместена потпирачи за раце и Назад Туш Клупата | со Анти-Лизга Гумени Совети,Розова

LXD Бања Столици,Водоотпорен Туш Стол Бања Седиштето | со Поместена потпирачи за раце и Назад Туш Клупата |

евалуација:

DEN 2008.80
Од стока
Во магацинот

Туш Стол Лесно да се Огради Надолу.Ви заштедува Простор Кога Не се во Употреба.Бања Стол Висина Прилагодливи за да се Задоволат Вашите Различни Потреби, Погоден за Различни Групи на Луѓе.Со Не се Лизга Гумени Нога Подлога, Повеќе Стабилна и Безбедна.Лесен и Издржливи,Изграден со Алуминиумска Рамка, Лесни Туш Столче Рамка Поддржува до 220 Килограми(100 Kg).на Лесни Рамка е Лесно Пренослив за дополнителна Погодност.Корисно во Бањата за Стари лица Постари лица, со посебни потреби, Bariatric, Хендикепирани Лица, Повредени и Други луѓе Кои Сакаат да Седат Додека за Капење.Според Ергономски Дизајнирани Седишта, Луѓе Седат и Поудобно,Седиште, Проширување Дизајн,Зголемување на Просторот за Активности,Погоден за Различни Групи на Луѓе.Зголемување на Безбедноста и Удобноста во Вашата Бања и Туш Област со Инсталирање на Оваа Корисна Простор за Заштеда на Бања Седиштето.

Детални спецификации

Додатоци на производи