.

.

Aexit 8pcs Пролет Аудио Кабли Крајот RF Coax RG59 BNC Машки Конектор Џек Адаптер за Дигитални Коаксијален Кабли CCVT Камера

Aexit 8pcs Пролет Аудио Кабли Крајот RF Coax RG59 BNC Машки Конектор Џек Адаптер за Дигитални Коаксијален Кабли

евалуација:

DEN 2092.80
Од стока
Во магацинот

Име на производ : BNC Машки Приклучок Конектор;Приклучок Тип : Машки.Материјал : Метал;Боја : Сребро На Ѕвонење.Димензија : 5.6 x 1.4 cm/2.2" x 0.55" (L*D).Нето Тежина : 86g.Пакет Содржина : 8 x BNC Машки Приклучок Конектор.

Детални спецификации

Додатоци на производи