.

.

Aexit 10 x Аудио Кабли Сребрен Тон Пролет Коаксијален АНТЕНСКИ RG59 Лемење BNC Машки Коаксијален Дигитален Кабли Приклучок Конектор

Aexit 10 x Аудио Кабли Сребрен Тон Пролет Коаксијален АНТЕНСКИ RG59 Лемење BNC Машки Коаксијален Дигитален Кабли

евалуација:

DEN 243.36
Од стока
Во магацинот

Име на производ : BNC Коаксијален АНТЕНСКИ Приклучок;Материјал : Метал.Приклучок Тип : BNC Машки;Боја : Сребро на Ѕвонење.Димензија(Секој од нив) : 6.3 x 1.4 cm/2.5" x 0.55"(L*D).Тежина : 142g.Пакет Содржина : 10 x BNC Конектор Адаптер.

Детални спецификации

Додатоци на производи