.

.

Перење Влошки - Тешки Домаќинство Чистење Scrubber со Не-Нула Анти-Маснотии Технологија - Еднократно (12 Влошки)

Перење Влошки - Тешки Домаќинство Чистење Scrubber со Не-Нула Анти-Маснотии Технологија - Еднократно (12 Влошки)

евалуација:

DEN 167.76
Од стока
Во магацинот

Тешки Домаќинство Чистење - Висок Квалитет Scrubber со Не-Нула Анти-Маснотии Технологија.Перење Влошки отстранува маснотии од вашиот прибор, прибор и апарати за готвење.Нашите scourer сунѓерот никогаш не ' рѓа, или имаат лоша миризба, како и многу сунѓери и dishcloths.

Детални спецификации

Додатоци на производи