.

.

KFI Производи 105014 54 Ора Замена Размавта Комплет

KFI Производи 105014 54 Ора Замена Размавта Комплет

евалуација:

DEN 1446.00
Од стока
Во магацинот

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. . 11 GA Челик Прилагодливи Снег Размавта Работ Лента. 7in.2-ply Гума Размавта (додава 6in.да Сечилото висина). 7in.2-ply Гума Размавта (додава 5.5 во.да Сечилото висина).Сите Монтажа Хардвер вклучени (сите KFI Ножеви се Пре-Drilled).

Детални спецификации

Додатоци на производи