.

.

Yheakne Boho Тиркизна Teardrop Обетки Злато Тиркизна Dangle Обетки скапоцен камен Карики Обетки Гроздобер Обетки Накит за Жените и Девојките

Yheakne Boho Тиркизна Teardrop Обетки Злато Тиркизна Dangle Обетки скапоцен камен Карики Обетки Гроздобер Обетки

евалуација:

DEN 180.00
Од стока
Во магацинот

Dangle Тиркизна Обрачот Обетки изработени од високо квалитетни алуминиумски и природен камен,лесен и удобен за носење.Тиркизна Капка Обетки се достапни во злато,да остане долго и нема да се оцрни.Теал Dangle Обетки како слики прикажани,нежен обетки за вашиот избор.Злато Обрачот Обетки за жените одговараат за секојдневно носење или партија, свадба, матурска ноќен клуб или било какви посебни прилики.Декември birthstone обетки накит.Ако има било какви проблеми по приемот на производот, ве молиме да не контактирате на време и да се ВРАТИ & CHANGE label.Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди со одлична шопинг искуство.

Детални спецификации

Додатоци на производи