.

.

Socobeta Оптички диск Носат-Отпорни Игра Вози Игра Конзола Преносни Посветен Совршено Применливи

Socobeta Оптички диск Носат-Отпорни Игра Вози Игра Конзола Преносни Посветен Совршено Применливи

евалуација:

DEN 2220.00
Од стока
Во магацинот

Професионално дизајнирана за WII игра.Усвојување на високо квалитетни материјали.Ефикасно корозија и отпорност на абење, трајни производи за долгорочна употреба.Прецизни инцизија и интерфејс обезбеди совршена применливост, лесно да се инсталира.Професионални чип во системот обезбедува извонредни перформанси. 100% сосема нов и висок квалитет.

Детални спецификации

Додатоци на производи