.

.

Cabilock 20 Компјутери Пластични Чување Размавта Заклучување на Капак Накит Носителот Трајни Сад Случај за Прстен Монистра Gadget (Транспарентна)

Cabilock 20 Компјутери Пластични Чување Размавта Заклучување на Капак Накит Носителот Трајни Сад Случај за Прстен

евалуација:

DEN 335.76
Од стока
Во магацинот

Мазна внатрешност случај ќе не прават scracth на вас предмети.Направени од премиум материјалот за трајни и практична употреба.Исто така се идеални за повеќето мини монистра, прстени, токи и слично.Компактна големина, совршен за патување и надворешна употреба.Тешко носење заштитете го вашиот накит додатоци далеку од влажни, нечистотија и прашина.

Детални спецификации

Додатоци на производи