.

.

DGG YK600 RGB 60% Компактен Механички Тастатура,Жичен и Безжичен Двојна Mode61 Копчиња Мини Игри Канцеларија Сина Прекинувачи Тастатура со 1850mA Батерија за Windows/MacOS/Андроид Си

DGG YK600 RGB 60% Компактен Механички Тастатура,Жичен и Безжичен Двојна Mode61 Копчиња Мини Игри Канцеларија

евалуација:

DEN 959.76
Од стока
Во магацинот

【Безжични/Жичен Двоен Режим на Конекција】мини игри канцеларија механички тастатура има жичен режим со USB Тип-C врска.Оваа 60% RGB Сопствени Игри Тастатура има 19 RGB Осветлување Сцени, 9 монохроматски Светлото Режими и 1 полна Боја на Осветлување.USB Полна Брзина 2. 【19 RGB позадинско осветлување】Не EEPROM меморија, Флеш меморија режимот на чекање. 【Gateron Сина Switch】Усвои професионални Gateron Сина Switch, која нуди брзо и springier одговор, свежи кликнете на звук за пролет пишување уживање, прецизни тактилни повратни информации за крајна игри перформанси. 【61 Компактен Одговорно Копчиња】Поддршка на сите клучеви без конфликт.Направи тастатурата се прилагодат на операторот на дланка и надлактицата оска природно во права линија карактеристики, за решавање на заедничките тастатура барањата на врвката за околу рака и свиткување.Без дополнителен број на копчиња, може да ви се исполнат барањата во Канцеларија или Дома.

Детални спецификации

Додатоци на производи