.

.

Купувачи на Производи DH5006SS Нерѓосувачки Челик Надземни Вратата Кука & Чувар

Купувачи на Производи DH5006SS Нерѓосувачки Челик Надземни Вратата Кука & Чувар

евалуација:

DEN 1144.80
Од стока
Во магацинот

Изберете меѓу нерѓосувачки челик или поцинкувана челична за отпорност на корозија.Кука и чувар исто така се продаваат поединечно за секоја замена треба.Повеќе Од Само Делови : Од снег и мраз опрема за toolboxes, хидраулика, влечење, камионот и на приколката хардвер за нашите иновативен осветлување производи-тоа е неверојатно што Купувачи на Производи може да направи за вашиот камион.Ние ги Правиме Работите На Вистинскиот Начин : Ние дизајн на производи, како што се градење на нив за нас, бидејќи ние сме; Нашите тимови се екипирани со инженери и стручњаци кои знаат како да се направи производот исклучителни.Трајни и Сигурни : Основана во 1946 година, на Купувачите на Производи стана лидер во камион опрема индустрија иако нашата определба за грижа за корисници, иновации, и вредноста низ нашата палета на производи.

Детални спецификации

Додатоци на производи