.

.

RK73H2A2432F - Фиксна 2 SMD 73H2A2432 (100 Парче Многу)

RK73H2A2432F - Фиксна 2 SMD 73H2A2432 (100 Парче Многу)

евалуација:

DEN 386.40
Од стока
Во магацинот

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Тенок Филм Отпорник. (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.

Детални спецификации

Додатоци на производи