.

.

Dorman 310-235 Evaporative Емисии Систем Течење Откривање Пумпа Компатибилен со Изберете Мини Модели

Dorman 310-235 Evaporative Емисии Систем Течење Откривање Пумпа Компатибилен со Изберете Мини Модели

евалуација:

DEN 2248.56
Од стока
Во магацинот

Директна замена - ова evaporative емисии систем течење откривање пумпа е дизајниран да одговара на вклопуваат и функцијата на оригиналниот пумпа на одредени апликации.Ја враќа функционалност - сигурен замена за оригинална дел кој има затнат или неуспешен поради емисиите на системот за контрола штета.Трајни изградба - овој дел е изработен од квалитетни материјали за да се обезбеди сигурен перформанси и долг животен век.Сигурен квалитет, поддржан од страна на тим на производот експертите во сад и повеќе од еден век на автомобилската искуство.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во гаража алатка.

Детални спецификации

Додатоци на производи