.

.

Електрична Четка за заби Замена Главата SARMOCARE Замена Глави 2 Пакет за Електрична Четка за заби со 5 Начини (Црна)

Електрична Четка за заби Замена Главата SARMOCARE Замена Глави 2 Пакет за Електрична Четка за заби со 5 Начини

евалуација:

DEN 756.00
Од стока
Во магацинот

Пакетот вклучува 2 Четка за заби Замена Глави.М заб-форма четка главата, да одговара на природните обликот на забите кога замав.Погоден за SARMOCARE електрична четка за заби S100 со 5 начини.、.Замена на четка главата на секои 3 месеци кој е препорачано од страна на стоматолози.Вашиот 100% задоволство е нашата крајна цел, ве молиме контактирајте со нас ако има било какви прашања, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи