.

.

SRRB-4W Замена Четка Глави за Waterpik Sensonic (СР-3000), Комплетна Нега (WP-900), Комплетна Нега 7.0 (WP-950, WP-952), Ortho Заштита (WP-940)

SRRB-4W Замена Четка Глави за Waterpik Sensonic (СР-3000), Комплетна Нега (WP-900), Комплетна Нега 7.0 (WP-950,

евалуација:

DEN 335.76
Од стока
Во магацинот

COMPATIBILE МОДЕЛИ : се Вклопува само овие модели - Sensonic Professional Plus (СР-3000), Комплетна Нега (WP-900), Комплетна Нега 7.0 (WP-950, WP-952), Ortho Заштита (WP-940).НАДГРАДИ ДИЗАЈН : Надгради четка главата дизајн со бранов облик наежвам конфигурација за да се обезбеди чувствувате чисти со збиени влакна кои помагаат да се отстрани забниот камен.НЕ СОМНЕВАЈЌИ се : Изграден во четка главата замена потсетник ви овозможува да знаете кога да ја замените вашата четка главата, па вие не мора да се запамети.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : ќе добиете 4 премиум четка глави со 1 складирање случај на обезбедување максимално квалитетни четкање за целото семејство за долго време, и нашите пријателски услуги на клиентите.Значи, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.ОДЛИЧНА УСЛУГА : Ако имате било какви прашања, може да постави прашање на детали страница или да не контактирате директно.

Детални спецификации

Додатоци на производи