.

.

Џеб Зголемувачот, Висока Прецизност Виткање Loupe, Направени во Германија, 3 Сили (3X, 6X, 9X), 3 Силикат Стакло Леќи 1.5 (38mm) во Дијаметар, Интуитивен Една Рака Употреба, Schweizer

Џеб Зголемувачот, Висока Прецизност Виткање Loupe, Направени во Германија, 3 Сили (3X, 6X, 9X), 3 Силикат Стакло

евалуација:

DEN 1416.00
Од стока
Во магацинот

3 силикат стакло леќи со 3 X зголемување секој кој може да се управува поединечно.Комбинирање на три леќи обезбедува максимално зголемување на 9 X.Ергономски дизајн промовира постојан зафат и пријатно се чувствуваат.Леќи на планината со ниско-рефлективна површина отпорна на шок.Шок-отпорни домување со посебни 2-компонента слој, отпорна на гребење, рака, пот, растворувачи и употреба на хемикалии.

Детални спецификации

Додатоци на производи