.

.

CRCW120610M0JMTA - Фиксна 2-Игли SMD 120610M0 (100 Парче Многу)

CRCW120610M0JMTA - Фиксна 2-Игли SMD 120610M0 (100 Парче Многу)

евалуација:

DEN 316.80
Од стока
Во магацинот

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Густата Филм Отпорник. (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.

Детални спецификации

Додатоци на производи