.

.

Amoy Жените Судијата Кошула Црно-Бели Шари Костим Кратко Sleeve Umpire Џерси Фудбал Фудбал Божиќ Додатоци

Amoy Жените Судијата Кошула Црно-Бели Шари Костим Кратко Sleeve Umpire Џерси Фудбал Фудбал Божиќ Додатоци

евалуација:

DEN 455.76
Од стока
Во магацинот

Направени од дише & брз-wicking 100% полиестер. 【Висок Квалитет на Ткаенина】висок квалитет На влага wicking 100% полиестер, кој ви овозможува да се движите низ удобно уште се држат на ладно и суво, додека сеуште големо чувство на кожата.На sublimated ленти се чувствуваат како дел од ткаенина, вие не мора да се грижите за кошула исчезнува по неколку рутински мие. 【Два Стилови за Вашиот Избор】V деколте, јака судијата кошула доаѓа со layard јамка за свирче, Можете лесно да ги собереш и да остварите повик кога neccessary.1/4 Zip јака одговара на вратот, едноставни и удобни, погоден за сите видови на спорт и обезбедува вентилација. 【Професионален Изглед】1" Вертикална црно-бели шари за професионален изглед, погодно v јака & поло јака дизајн, чува професионална & формално изгледа секој пат кога ќе чекор на судот. 【Разноврсна Употреба】Совршен за фудбал и кошарка судии на сите нивоа, ump, судии, linesman, итн., а исто така се погодни за спортски тематските божиќ ноќ на вештерките носии и спортски настани како фудбал, кошарка, фудбал, хокеј, одбојка игри. 【Различни големина】Редовно се вклопуваат не е тесна и не се изгубат, совршен помеѓу fit, големина S-XXL се соодветни за жените и тинејџерски девојки.

Детални спецификации

Додатоци на производи