.

.

12 Кутија Овошје Помине Уметност Парчиња, Мини 3D Овошје Fimo Парчиња Шарм за Нокти Занает Усна Сјај Декорации

12 Кутија Овошје Помине Уметност Парчиња, Мини 3D Овошје Fimo Парчиња Шарм за Нокти Занает Усна Сјај Декорации

евалуација:

DEN 110.16
Од стока
Во магацинот

Пакет : 12 кутии на овошје парчиња на различни форми, секоја кутија на повеќе од 100 парчиња, вклучувајќи и парчиња од различни бои, како што се лубеница, лимон, ананас, портокал, јаболко, цреша, јагоди, киви овошје.Стилови : Избрани бои во различни форми, толку слатки за помине уметност, усна сјај, DIY занает, доволно овошје парчиња за да се задоволат вашите потреби.Дизајн : Повеќе бои, вклучувајќи ги и зелена, бела, црвена, жолта, виолетова и така натаму, во потрага мини и прекрасна, можете да изберете да ги красат според вашата желба.Материјал : Овошје парчиња се направени од смола, мека и безбедно, се чуваат во мали транспарентна пластична кутија, не грижете се за добивање збунет или изгубени, лесно да се носат.Широка Примена : Погоден за помине уметност, DIY занает, телефон декорација, очила, DIY занаети, ќе ви овозможи да се создаде шармантна шминка за време на фестивалот.

Детални спецификации

Додатоци на производи