.

.

VCT 23pc Screwdrivers Возило Конектори Pin Отстранување Комплет Терминали Ослободување Алатка

VCT 23pc Screwdrivers Возило Конектори Pin Отстранување Комплет Терминали Ослободување Алатка

евалуација:

DEN 934.80
Од стока
Во магацинот

Совршен за отстранување на краевите од coolant сензори,жици се подигнат конектори и терминал блокови.Лесен за употреба и да работи по пристапни цени.Одличен помошник за автомобили electricians или механика.Случај Боја : црвена футрола Големина на : 35.5*25.5*5.5 cm Материјал : не ' рѓосувачки челик + мек зафат пластична рачка.Професионални автомобилски приклучок терминал ослободување сет.Футрола за преносни донесена и толку згоден.Широк спектар на апликации и универзална вклопат за повеќето auto на пазарот.

Детални спецификации

Додатоци на производи