.

.

Aexit 4pcs Метал Аудио Кабли Пролет Weldless Видео RF BNC Машки Џек Конектор Адаптер за Дигитални Коаксијален Кабли Камера за видео надзор

Aexit 4pcs Метал Аудио Кабли Пролет Weldless Видео RF BNC Машки Џек Конектор Адаптер за Дигитални Коаксијален

евалуација:

DEN 340.80
Од стока
Во магацинот

Име на производ : BNC Машки Приклучок Конектор;Приклучок Тип : Машки.Материјал : Метал;Боја : Сребро На Ѕвонење.Димензија : 5.8 x 1.4 cm/2.3" x 0.55" (L*D).Нето Тежина : 47g.Пакет Содржина : 4x BNC Машки Приклучок Конектор.

Детални спецификации

Додатоци на производи