.

.

Akileine Nutri Поправка Крем за сува нозете, испукани потпетици и calluses - мали, 1.33 оз.

Akileine Nutri Поправка Крем за сува нозете, испукани потпетици и calluses - мали, 1.33 оз.

евалуација:

DEN 331.20
Од стока
Во магацинот

Носи назад еластичност, еластичноста и мекоста на нога е епидермисот.Го намалува calluses и desquamation (пролевање на надворешните слоеви на кожата) во само 2 недели.Докажана ефикасност под дерматолошки тестирање.Се користи од страна на chiropodists целиот свет.Направен во Монако.

Детални спецификации

Додатоци на производи