.

.

РК КРАЛСКАТА KLUDGE RK68 (RK855) Жичен 65% Механички Тастатура, RGB позадинско осветлување Ултра-Компактен 60% Распоред 68 Клучеви Игри Тастатура, Топла Swappable Тастатура со самос?

РК КРАЛСКАТА KLUDGE RK68 (RK855) Жичен 65% Механички Тастатура, RGB позадинско осветлување Ултра-Компактен 60%

евалуација:

DEN 1295.76
Од стока
Во магацинот

Не грижете се за тастатура работат надвор, погодна за луѓе кои треба да ја користите тастатурата за долго време.【Преносни 65% Механички Тастатура】RK68 има минималистички 65% 68 копчињата на изгледот, рк кралската kludge rk68 може да се пофали и практичност, целосна функција и компактен карактеристики на тастатурата и тоа, исто така, во согласност со стрелките на тастатурата и често се користат за контрола на клучеви.5 М Висока брзина на Пренос повеќе стабилен пренос.Pls се чувствуваат слободни да контакт кога ќе се сретне со било каков проблем, РК КРАЛСКАТА KLUDGE ќе резервни без напор да обезбеди најдобра услуга за секој клиент во рок од 24 часа. 【Жичен RGB Игри Тастатура】 Фантастична outlooking, тип-c USB поврзете дизајн, жица должина е 1.Можете да го прилагодите осветлувањето на владата и рекорд светлосни ефекти што сакате. 【Компатибилност и Сигурен Сервис】Компатибилен со Windows / Mac OS. 【Поставен RGB Светлото】RK855 има 18 видови на RGB светлото ефекти, кои ви даваат неверојатна уживање во текот на ноќта кога ќе се игри или пишување.

Детални спецификации

Додатоци на производи