.

.

Домаќин Внатрешни Оптички Диск, Играта Конзола Вози Прибор Оптички Диск за Конзола Диск за Конзола Диск

Домаќин Внатрешни Оптички Диск, Играта Конзола Вози Прибор Оптички Диск за Конзола Диск за Конзола Диск

евалуација:

DEN 1518.96
Од стока
Во магацинот

Структурата е мал и компактен, инсталацијата не заземаат простор, и одржување е лесен.Производот е направен од високо‑квалитетни материјали, кои ефективно се избегнува корозија и се носат, и е издржлив.Погоден за PS3 450 AAA оптички диск игра конзола диск, тенка машина 2000 оптички диск.Лесно да се инсталира и да го замени, нема потреба да се одговара на кодот, само го замени оригиналот да ја започнете играта.Професионални чипсет обезбедува одлични перформансите на системот, прецизно сечење интерфејс за да се обезбеди совршена применливост.

Детални спецификации

Додатоци на производи