.

.

Samsung го Следи 22 F22T350FHL Црна

Samsung го Следи 22 F22T350FHL Црна

евалуација:

DEN 1524.00
Од стока
Во магацинот

Целосно експанзивна визија Минималистички дизајн, максимална концентрација.На 3-двострано екран без работ носи чиста и современите естетски до било која работна средина.Во мулти-следење на подесување, тие се усогласат совршено за минимална дизајн, максимална концентрација.На 3-двострано екран без работ носи чиста и современите естетски до било која работна средина.Во мулти-следење на подесување, тие се усогласат беспрекорно за практично простор-слободни и одвраќање-бесплатно гледање.

Детални спецификации

Додатоци на производи