.

.

Цифра.Опашката 22mm Замена Прилагодливи Силикони QuickFit Бенд Спорт Хривнија Рака за Garmin Fenix 5/Fenix 5 Плус/Fenix 6/Fenix 6 Pro/Forerunner 935/Forerunner 945/Quatix 5 Smartwatch (Црвено)

Цифра.Опашката 22mm Замена Прилагодливи Силикони QuickFit Бенд Спорт Хривнија Рака за Garmin Fenix 5/Fenix 5

евалуација:

DEN 1216.80
Од стока
Во магацинот

Останете стилски и спорт-подготвени со овие прилагодливи, брзо ослободување бендови за вашиот компатибилен Garmin се види.Направени од сопствени високи перформанси силикони, издржлив и силен, но, сепак, изненадувачки мека.Непречено, густа материјал drapes елегантно низ вашиот зглоб и се чувствува удобно до вашата кожа.Бендови се прилагодливи и направени од уретан материјал за удобност дури и во најекстремните услови.Без разлика дали се случува во текот дебел wetsuit или сува боја, оваа силикони бенд со метални затворање ви овозможува да го промените вашиот види е изгледаат и се чувствуваат во snap.Тоа е лесно да ги префрлате и секогаш безбеден.Не се потребни алатки.

Детални спецификации

Додатоци на производи