.

.

AC Кабелот за Напојување Компатибилен Sony PS3 Слим / PS4 Тенок Playstation 4 / PS5, Xbox Серија S, Xbox Серија X, Xbox Една S/X Конзола Понуда Кабел Замена

AC Кабелот за Напојување Компатибилен Sony PS3 Слим / PS4 Тенок Playstation 4 / PS5, Xbox Серија S, Xbox Серија

евалуација:

DEN 215.76
Од стока
Во магацинот

【Компатибилен Со】 Sony PS3 Слим Microsoft Xbox One S, Xbox One X, Xbox Серија S, Xbox Серија X. ▶ЗАБЕЛЕШКА : НЕ се Компатибилни Со Оригинални PS3 Масти. 【Compati Ibility】 Висок Квалитет на 18 AWG 2 Слот Слика 8 AC Кабелот за Напојување (IEC320 C7 да NEMA 1-15 P ), се Работи За : Конзоли за Играта, LED LCD TV, Монитор, Звук Бар, Печатачи и други уреди кои бараат 2 Слот кабелот за Напојување. 【УЛ Наведени/ Безбедност】 УЛ Сертифицирано Мозок, кои Ви Даваат Многу Повеќе Гарантира Безбедноста При Користење на Тоа. 【Кабелот за напојување Тип】 2-Слот, 18 AWG x buxtehuder бул. 2 C, 125 V 10 A. [Должина] 6 FT. 【Гаранција】 30 Дена Пари Наплата, 12 Усти Слободна Замена.Ако Имате Било какви Проблеми Околу Производ, ве Молиме Контактирајте со Нас Прво, Ние Ќе се Обидеме потрудиме да ги Реши Вашите Проблеми.

Детални спецификации

Додатоци на производи