.

.

Marubhumi Врвот Памук Занает Ткаенина Пакет Плоштади Комбинација DIY Шиење Scrapbooking Quilting Точка Патен. (10 X 10 Инчи / (28 компјутери))

Marubhumi Врвот Памук Занает Ткаенина Пакет Плоштади Комбинација DIY Шиење Scrapbooking Quilting Точка Патен.

евалуација:

DEN 1233.60
Од стока
Во магацинот

Секој Намали Крпа Големина : 10" x 10" (25cm x 25cm).5-1 cm отстапување во големина.Мешавина на Стилови : 28 Различни Модели и бои, Без повторување или дуплицирате.Памук не е алергичен и исклучително мека и силна.

Детални спецификации

Додатоци на производи