.

.

Shield Семејство Кат Заштитник - Премија Абсорбента Масло Мат – Обновливи/Трајни/Водоотпорен – ги Штити Гаража Кат Површина – Гаража Продавница Мат – Кат Мат за Голф

Shield Семејство Кат Заштитник - Премија Абсорбента Масло Мат – Обновливи/Трајни/Водоотпорен – ги Штити Гаража

евалуација:

DEN 1022.40
Од стока
Во магацинот

ВИСОКА ТЕХНОЛОГИЈА : Подот Заштитник е направена со високо технолошки материјали, вклучувајќи непропусниот мембрана.Ништо нема да излегуваат во јавноста преку.НЕМА ПОВЕЌЕ ДАМКИ : Уморни од нафта, бензин, coolant, течности, нечистотија, и валкано сите над вашата гаража или продавница подот?Кажете збогум на хаос кога ќе се користи Кат Заштитник.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Бидете сигурни дека вашата подот е веќе чист, а потоа се утврдат вашиот кат заштитник!Може да се забележи брчки во заштитник - со текот на времето, тие ќе поминат.КОРИСТЕТЕ ПОД СЕКОЕ ВОЗИЛО : Подот Заштитник е совршен за автомобили, ATV е, Голф Коли, Мотори, како и сите други рекреативни возила.МУЛТИ-КОРИСТЕЊЕ : Не само за автомобилската!Стави на подот заштитник под вашиот ѓубре лименки, апарати, работа во градината алатки, тревник mowers, и многу повеќе.НАПРАВЕНИ ВО САД : На Подот Заштитник е НАПРАВЕН ВО САД.

Детални спецификации

Додатоци на производи