.

.

Tuff-Чистење Јадење Стапче Рефил Влошки (8 Глава Refills)

Tuff-Чистење Јадење Стапче Рефил Влошки (8 Глава Refills)

евалуација:

DEN 340.56
Од стока
Во магацинот

ГЛАВА REFILLS : Вклучува 8 Микрофибер Tuff-Чистење Dishwand Главата Refills со тешка страна за чистење и сапун издавање справи.Сад стапче глави се лесно exchangeable.СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ТЕШКА РАБОТА : Tuff-Чистење е совршено дизајниран за да се елиминира тешки печени на валкано за било тешко чистењето работа други сунѓери не може да се направи.Совршен за јадења, лонци, тави, вечера, чинии, чинии, чаши и други стакло, чистење на мијалник, бања кади, тоалети, тушеви или.ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ и ИЗДРЖЛИВИ : Трае подолго од било јадење стапче или сунѓер имате користено порано!Тие се машина мие и во машина за миење садови за повеќе намени да остане свежа подолго со трајност и чистење на моќта на микрофибер за да се спречи мирис.TUFF-ЧИСТЕЊЕ ЗАДОВОЛСТВО : Tuff-Чистење сунѓери се само јадење чистење на сунѓерот што некогаш ќе треба повторно!Но, доколку квалитетот не е како што мисли, ве молиме да се чувствуваат слободни да допрат до нас, доколку има било какви проблеми и ќе бидете сигурни дека сте задоволни.

Детални спецификации

Додатоци на производи