.

.

12 Peelu Miswak Стапови за Заби од Еко Сочувство, Природна Четка за заби | Еко Пријателски Sewak Џвакање Stick | Најдобрите Природни Белење на Заби Пенкало | Побели, Новак Здив | З

12 Peelu Miswak Стапови за Заби од Еко Сочувство, Природна Четка за заби | Еко Пријателски Sewak Џвакање

евалуација:

DEN 599.76
Од стока
Во магацинот

12 поединечно запечатени Peelu Miswak Стапови во секој пакет.За двете Hajj & Umrah комплет.И за мажи & жени орална нега за полнење.Meswaks безбедно кожата и делува како заби полирач отстранување на кафе, чај, вино и цигара/тутун дамки и го подобрува здравјето на непцата и freshens здив.100% ПРИРОДНИ Орална Нега - Hygienically Обработени - Вакуум и запечатени , Суровини, Biodegradable, Пестициди & Хемиски Слободни, Вегетаријанска храна & произведени без Суровост.Голем човековите џвакање стап и плакета смена на производот.Ако поради некоја причина не сте задоволни со производот, ние ќе ви испратиме целосна наплата без прашања праша.Суштински здрава забна алтернатива за белење на заби пенкало, бели ленти, јаглен, гелови, прав и ленти.Новак здив и блескаво бели заби.Голем ecofriendly, biodegradable и compostable подарок за вашите најблиски.Нашата премиум најголемиот дел siwak стапчиња се извори од корените на peelu, arak или Salvadora Persica дрво.

Детални спецификации

Додатоци на производи