.

.

Worasign Јасно Пластика Монистра Садовите за Складирање Кутија 6 Pack Мали 1.37 x 1.37 x 0.7 Инчи Садовите за Складирање со Шарки Капак Мушка Складирање Кутија за Монети,Накит и

Worasign Јасно Пластика Монистра Садовите за Складирање Кутија 6 Pack Мали 1.37 x 1.37 x 0.7 Инчи Садовите за

евалуација:

DEN 143.76
Од стока
Во магацинот

ЦВРСТ ,ЗДРАВ ,ЛЕСНИ И ИЗДРЖЛИВИ : направен од висок квалитет не-кршливи PP материјал, овие кутии не се лесно да се биде прекината и може да се користи за долго време.УЛТРА CLEAR : јасно плоштад кутија е направен од висок квалитет јасно пластика,само гледајќи го она што во кутии не треба да се отвори капаци и брза идентификација на содржината.ЗАКЛУЧУВАЊЕ ДИЗАЈН, ШТИТИ ПРЕДМЕТИ : нашата пластични oganizer складирање кутија Контејнери е кодот design.By Шарки Капак,можете да го заклучите кутии, не е лесно да се отвори ,заштита на објекти во кутии.МАЗНА И БЕСПРЕКОРНО : рабовите од јасно пластика кутија мушка чување на кутии се мазни и беспрекорно,па и тие се лесни за употреба и лесно да се отвори.МАЛА ГОЛЕМИНА : пластични садови големина е 3.5 x 3.5 x 1.8 cm/ 1.37 x 1.37 x 0.7 инчен (L x W x H) ; Дебелина од 1 mm, мал волумен за лесно носење,патуваат и ставање во насекаде,како на пример во фиока или плакарот.Мулти-цел и Широк апликации : се погодни за пакување,прикажување на организирање на објектите и може да се применат за да се продавница разни ситни работи, како занаети, монистра, монети, накит ,види наоди, монистра, монети и козметика.

Детални спецификации

Додатоци на производи