.

.

Штекер Ѕид за Трепкање Sync Module2,Едноставна Планината Заградата Држачот за Сите Нови Трепка Отворено Трепка Затворен Home Security Камера со Лесно Монтирање Краток Кабел и

Штекер Ѕид за Трепкање Sync Module2,Едноставна Планината Заградата Држачот за Сите Нови Трепка Отворено Трепка

евалуација:

DEN 191.76
Од стока
Во магацинот

【Безбедна и Стабилна】 Направени од високо квалитетни пластични, задржете и заштита на вашиот Трепка Sync Модул stably со тока дизајн.направи го инсталирате на вашиот Трепка sync модул брзо и намалување на кабелот нередот!Пакетот Вклучува : 1 x AC штекер ѕид ,1 x краток полнење преку USB кабел , 1 x стартер водич.Направени од високо квалитетни пластични, задржете и заштита на вашиот Трепка Sync Модул stably со тока дизајн.Корисно за ефикасно да го поврзете вашиот Новото Трепка Отворено Трепка Затворен Home Security Камера. 【Флексибилни Инсталација】Инсталира во секунди Без алатки и дупчење во вашите ѕидови потребно.Месеци Трепка sync модул за штекер насекаде во вашиот дом.

Детални спецификации

Додатоци на производи