.

.

Amphenol КО-174BNCX200-012 Црна RG174 Коаксијален Кабел, 50 Ohm, BNC Машки да BNC Машки, 12'

Amphenol КО-174BNCX200-012 Црна RG174 Коаксијален Кабел, 50 Ohm, BNC Машки да BNC Машки, 12'

евалуација:

DEN 411.12
Од стока
Во магацинот

Целосно се собраа Amphenol RG174 BNC Машки да BNC Машки Коаксијален Кабел.Воено-одделение RG174/U 50 Ohm микро coax со 90% плетенка покриеност.Отпорност исти Amphenol бренд BNC конектори пре-инсталиран.Мал дијаметар (.110") кабел дизајн нуди чувствувате инсталација флексибилност.

Детални спецификации

Додатоци на производи