.

.

ДА!ВИЕ 30% Уреа Нога Павлака, 250 ml

ДА!ВИЕ 30% Уреа Нога Павлака, 250 ml

евалуација:

DEN 423.60
Од стока
Во магацинот

Производителот гаранција може да не се применува.Нога крем за сува, груба, и испукани потпетици.Содржи 30% уреа, праска јадрото на нафта, ланолин, и глицерин.Exfoliates, moisturises, регенерира, и масла, Со свеж мирис на лимон.Забелешка : Точка не треба истекот на рокот, а датумот се наведени на производот е производство на денот.Капацитет : 250 ml.

Детални спецификации

Додатоци на производи