.

.

QSFPTEK 25GBASE-СР SFP28 Модул Мулти-Режим 850nm 100 ДОМ LC Оптички Transceiver Модул за Смрека QFX-SFP-25G-СР

QSFPTEK 25GBASE-СР SFP28 Модул Мулти-Режим 850nm 100 ДОМ LC Оптички Transceiver Модул за Смрека QFX-SFP-25G-СР

евалуација:

DEN 791.76
Од стока
Во магацинот

Компатибилен за Смрека QFX-SFP-25 G-за сексуално и репродуктивно. 25 G Ethernet, Тоа е целосно во согласност со SFP28 MSA, CPRI и e CPRI стандард. 25 G Трансиверите : 25 Gb/s податоци стапка, VSEL+ИГЛА, LC дуплекс конектори, достигнувајќи линк до 100m над OM4 MMF (70m над OM3), 850nm бранова Должина, пренос на растојание до 100m, работна температура : 0℃ ~ +70℃, Tx Power(d Bm) : -8.4 ~ +-2.4, Rx Sens.(d Bm) : < -10.3. Лесен за користење : Plug and play, топло-pluggable.ХУМОР поддршка : ХУМОР ви овозможува да го следи критични информации, да дознаете некои потенцијални проблеми.Широко се користи во влакна прекинувачи, рутери, NIC, сервер или други оптички влакна опрема со 25 Gb QSFP28 пристаништа.Директна врска со 25 GBASE SFP28 Трансиверите за Центар на Податоци и Телекомуникациите Апликации. 100% високо квалитетни производи : Ние секогаш строго контрола на квалитетот на производот, секој модул биле индивидуално тестирани на прекинувачи пред превозот, купувачите можат да бидат сигурни да се купи.По-продажбата на Услугата : Нашата 25 GBASE Ethernet имаат 30-дневно бесплатно вратите, 3-годишна гаранција, живот, технологија поддршка.Ние нудиме многу компатибилни опции, ако вашиот бренд не се наведени тука, ве молиме контактирајте со нас.

Детални спецификации

Додатоци на производи